Podziękowania

Michał na pikniku country, czerwiec 2007

Szanowni Państwo - Drodzy Przyjaciele

Jak co roku pozwalam sobie gorąco podziękować Wam za pomoc w walce o zdrowie mojego syna - Michała Sulimy. Wasza ofiarność i udział w akcji 1% odpisów podatku za rok 2017 spowodowały, że w roku 2018 na nasze konto w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia wpływają środki umożliwiające nam kontynuowanie kosztownej rehabilitacji Michała.

Prosimy o aktywny udział w rozliczaniu 1% podatku za rok 2018. Do 30 kwietnia 2019 każdy będzie mógł dokonać stosownego odpisu - a także propagować tę ideę wśród swojej rodziny, znajomych i nieznajomych. Dzięki ciężkiej i systematycznej pracy Michała, całej naszej rodziny oraz grona współpracujących z nami rehabilitantów i lekarzy osiągnęliśmy duże postępy. Pozwala nam to z optymizmem i nadzieją patrzeć w przyszłość.

Wiemy, że przed nami jeszcze wiele lat pracy i niestety dużych wydatków. Michał niestety cały czas wymaga 24 godzinnej opieki.

Do osób, których dane adresowe otrzymaliśmy z Fundacji - staramy się corocznie wysłać imienne podziękowania.

Dla darczyńców anonimowych przesyłamy ogólne serdeczne podziękowania.

Za przesłanie tej wiadomości innym Państwa znajomym internautom także gorąco dziękujemy.

 

pozdrawiam
Dariusz Sulima

***

***

***

***

***

***


* Dziękujemy - personelowi Szpitala Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej- za poświęcenie w ratowaniu życia Michała w pierwszych godzinach i dniach po tragicznym wypadku.
* Dziękujemy - personelowi Oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie - pod kierownictwem dr Tomasza Markowskiego - za wielotygodniową opiekę i leczenie. W szczególny sposób wyrażamy wdzięczność dr. Jakubowi Siemianowskiemu, dr M. Komorowskiej oraz rehabilitantowi Michałowi i rehabilitantce Agnieszce. Dziękujemy lekarzom ortopedom, którzy na oddziale ordynatora Jacka Bendka zoperowali Michała.
* Dziękujemy - personelowi Kliniki Rehabilitacji oraz Kliniki Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy - za kontynuowanie leczenia i rehabilitację. W szczególny sposób wyrażamy wdzięczność profesorowi Wojciechowi Hagnerowi za zrozumienie i pomoc w dramatycznej sytuacji, doktor Dagmarze Krystofczyk i doktor Łukowicz za ogromne wsparcie, doktor Czternastek i dr. Świątkiewiczowi, siostrze oddziałowej Joli, siostrze Hani, siostrom Małgorzatom (z większym i z mniejszym stażem), Justynie czarnej i białej, siostrze Renacie i wszystkim pielęgniarkom tego niezwykłego oddziału, który podejmuje walkę o powrót chorego do samodzielnego funkcjonowania. Dziękujemy za pomoc w tej walce rehabilitantom - pani Basi, pani Paulinie, pani Ani, panu Dawidowi oraz masażyście, panu Waldemarowi.
* Dziękujemy - wszystkim lekarzom, rehabilitantom, masażystom oraz innym specjalistom, którzy po powrocie do Wrocławia intensywnie pracują z Michałem i wspierają nas w walce o powrót Michała do samodzielności.
* Dziękujemy niżej wymienionym naszym znajomym oraz nieznajomym za wszelka pomoc, jaką nam udzielili - za obecność, pomoc materialną, dziękujemy za modlitwy, dziękujemy za wyrazy wsparcia i solidarności. Równocześnie przepraszamy, gdybyśmy przeoczyli kogoś i nie wymienili go z imienia i nazwiska.
* Dziękujemy Dorocie i Jackowi Radomskim za ogromne wsparcie już od pierwszych chwil po wypadku.
* Szanując prywatność naszych darczyńców postanowiliśmy nie drukować imiennych wykazów osób, o których mamy potwierdzenie wpłaty 1%. Do wszystkich jednak staraliśmy się wysłać pocztówki z podziękowaniami.

Wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć czy ich wpłaty do nas dotarły albo czegoś więcej o Michale - mogą się z nami kontaktować - sugerujemy zwłaszcza adres - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.